міськрада

Тернополяни просять не забирати кіоск преси з центру міста

У Тернополі просять залишити кіоск преси на вулиці Сагайдачного, 4. Таку петицію днями розмістив на сайті  «Єдина система місцевих петицій» Олег Наумов.

«Кіоск підприємства ТзОВ «Торгпреса» розташований саме на цьому місці більш ніж 40 років. Увесь цей час мешканці міста та його гості у зручному для себе місці могли придбати практично будь-яке періодичне друковане видання України. Зручність розташування саме для покупців, намагання працівників завжди ввічливо задовільнити попит зробили кіоск звичним та важливим атрибутом центральної пішохідної алеї нашого міста.

Зараз приймається рішення про його демонтаж. Водночас, з невідомих причин, встановлений зовсім нещодавно кіоск, де продається кава і кілька газет, вирішено залишити.

На сьогодні в Україні діє Постанова Верховної ради України 16 від січня 2009 року N 901-VI «Про запровадження мораторію на виселення редакцій друкованих засобів масової інформації, закладів культури, у тому числі бібліотек, видавництв, книгарень, підприємств з розповсюдження книг та преси».

Звертаємося до Тернопільської міської ради та депутатів — обранців громадян-мешканців Тернополя з проханням залишити кіоск на місці», – йдеться у петиції.

До кінця збору підписів залишилось: 24 дні.

Станом на 23 червня петицію підписали 21 особа з 300 необхідних.

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *