Тернополяни привезли нагороди з Чемпіонату України з армспорту

В  Одесі в концертному  холі  готельного комплексу «Одеса» відбувся XXVI – Чемпіонат України з армспорту. У змаганнях брали участь 170 найсильніших «богатирів» з усіх областей нашої країни. Тернопільську область представляли спортсмени спортивного клубу «Колізей» та вихованці обласної ДЮСШ з літніх видів спорту і підтвердили свій високий статус.

Пасєка Ігор   –    у ваговій категорії 100 кг здобув срібну медаль на праву руку;

Стецюк Вадим – у ваговій категорії +100 кг  став чемпіоном на ліву руку та зайняв ІІ-місце на праву руку;

Петренко Олег   – у ваговій категорії  85  кг  став чемпіоном на ліву руку та здобув срібну медаль на праву руку;

Шемчук  Дмитро – у ваговій категорії  85  кг  став чемпіоном на праву руку та здобув срібну медаль на ліву руку (таким чином помінявся місцями з Петренком Олегом);

Білінський Назар – у ваговій категорії  110 кг  зайняв 5 місце на ліву руку та 6-місце на праву руку;

Задорожній Юрій – у ваговій категорії  100 кг  зайняв 6 місце на ліву руку та 7-місце на праву руку.