Тернополяни привезли нагороди з Туреччини

Днями завершився чемпіонат світу з армспорту серед дорослих, юніорів та юнаків, який проходив в Анталії (Туреччина).

У  складі національної збірної команди України з армспорту виступали учні-спортсмени  групи підготовки до вищої спортивної майстерності  КУТОР «Тернопільська  обласна ДЮСШ з літніх видів спорту».

У змаганнях серед юніорів срібним  призером  став Сергій Точинський  в  категорії  70 кг на праву руку.  Також срібну нагороду виборов Дмитро Шемчук  в  категорії  85 кг на праву руку, та здобув бронзову медаль на ліву руку.

Ще одну срібну нагороду для нашої збірної здобув вихованець Тернопільської  обласної ДЮСШ з літніх видів спорту Олег  Петренко в  категорії  85 кг  на праву  руку серед дорослих.

Слід зазначити, що Сергій Точинський   та  Дмитро Шемчук  вперше виконали  норматив  «Майстра  спорту  України», а  Олег Петренко  виконав норматив  «Майстра  спорту  міжнародного  класу».