економіка

Тернополяни зможуть брати гроші в магазинах

Для покупців українських магазинів планують запустити нову послугу. Вже весною у крамницях можна буде перевести гроші з карт в готівку.

Таку інформацію надав Євген Веремейченко, координатор комітету з електронних платежів Європейської бізнес-асоціації: «Послуга буде користуватися масової популярністю, оскільки дозволить вирішити проблему з недоліками інфраструктури там, де немає банкоматів».

У місцях, де є термінали, можна буде отримати готівку. Однак необхідно, щоб устаткування в магазинах відповідало певним технічним потребам.

Видача грошей може бути тільки при покупці будь-якого товару, а для торговельних мереж це матиме свої переваги. Магазини отримають нових покупців, а також зменшать витрати на інкасацію готівки. Для людей користь буде в тому, що не потрібно буде бігати і шукати банкомати.

Таку послугу планують запустити до кінця 1 кварталу 2019 року. Чи буде стягуватися за таку послугу комісія, поки що не повідомляється .

Post Author: Редактор

Один коментар до “Тернополяни зможуть брати гроші в магазинах

  • Вася

    (26.01.2019 - 22:41)

    Це називається “Кешбек”, в Європі це звичне явище вже десятки років. А в нас банки ще досі додатки на мобільні до пуття довести не можуть

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *