облрада

Тернополянин отримав одразу три медалі

Три медалі здобув представник тернопільського «Інваспорту», майстер спорту України Тарас Радь, на чемпіонаті України із зимових видів спорту (лижні гонки, біатлон) серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату та вадами зору, який проходив у Західному реабілітаційному спортивному центрі, що в селі Яворів Турківського району Львівської області.

Отож, у лижних гонках серед чоловіків в категорії сидячи (LW 10-12) на дистанції спринт 900 м спортсмен завоював золоту нагороду, а на дистанції 5 км виборов «срібло». Ще одне «золото» Тарас отримав у біатлоні на дистанції спринт 7,5 км.

Тарас Радь – 1999 року народження, учень 11 класу Тернопільської школи-колегіуму імені Йосифа Сліпого, тренується у заслуженого працівника фізичної культури і спорту України та заслуженого тренера України Василя Федорчака.

Найближчим часом Тарас братиме участь у Кубку світу із зимових видів спорту (лижні гонки, біатлон) серед спортсменів з УОРА та вадами зору, що відбудеться у місті Пхьончхан (Республіка Корея). А потім наш земляк виступатиме у Кубку світу з зимових видів спорту (лижних гонок та біатлону) серед спортсменів УОРА, вади зору, який проведуть у місті Саппоро (Японія) наприкінці березня.