Трійця вигнанців обрали назву для своєї компанії

Завтра, 18 серпня, у Тернополі запланована сімнадцята сесія міської ради, і як вже заведено, розпочнеться, мабуть, вона не дуже спокійно. Що ж цього разу підготує трійця депутатів (Ігор Турський, Роман Навроцький та Іван Сороколіт), які ніяк не хочуть «злазити» зі своїх насиджених депутатських крісел? Ганебні шоу, героїчні проривання на камери проросійських телеканалів та бійки вже були, чи чекати чогось нового побачимо вже зовсім скоро.

З допису Івана Сороколіта у соцмережі зрозуміло, що продовження скандалу точно очікується. Цього разу винахідливі вигнанці навіть назву своєму, як вони самі висловилися «дійству» придумали – “Політичні жуліки проти тернополян!”. Що ж, таки досить самокритично, маємо надію, що депутати все таки зможуть пояснити, чому ж вони проти тернополян.

Виглядало б це все навіть дуже смішно, якби не було так сумно. Адже таких ганебних видовищ на всю Україну місто ще не знало. Насправді було все, і сварилися, і бились, і чубилися, але назовні завжди подавали гарну і пристойну картинку, щоб бути взірцем, а не посміховиськом для інших.

Тому, мабуть, все таки в міську раду потрібно обирати місцевих, а не заїжджих депутатів, які не захочуть ганьбити ні себе, ні місто, ні громаду, яка їх обирала. Адже маємо наочний приклад, як приїжджі Роман Навроцький з Підволочищини, Іван Сороколіт – внук гусятинського голови колгоспу, помічниця Ігоря Турського – хмельницька тітушка, безпринципно та лицемірно, заради грошей та влади, проплачують ефіри на каналах типу «Ньюзван», щоб за допомогою тітушок, набраних із родичів та друзів із своїх малих батьківшин, показати виставу на камери як тут все погано. Хіба справжні тернополяни дозволили б собі «виносити сміття з хати?» Однозначно – ні.

Якби «вигнанці» були настільки чесними, якими вони себе позиціонують, то не трималися б так міцно за свої мандати, а  таки б дочекалися наступних виборів і довели, що вони дійсно потрібні громаді. Та маючи страх, що до влади їм вже не дорватися, трійця зі всіх сил намагається, в будь який спосіб втриматися в депутатських кріслах, і замість того, щоб допомагати місту, показувати його потенціал, привабити туристів та інвесторів, навпаки дискредитує його.

На завтрашню сесію винесено чимало важливих питань, серед яких питання  «Про виконання бюджету Тернополя за перше півріччя 2017 р.», «Про внесення змін у рішення міської ради «Про затвердження Програми «Турбота» на 2016-2018 роки», а також «Про внесення зміни до рішення міської ради «Про затвердження положення «Про громадський бюджет» та інші, які не можна відкладати, та ці питання можуть залишитися не розглянутими, а все через зайд, які хочуть за рахунок тернополян закрити власні фінансові проблеми.

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *