Триває капітальний ремонт НВК «Лозівська ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»

В рамках проекту «Велике будівництво» триває капітальний ремонт у навчально-виховному комплексі «Лозівська ЗОШ I-III ст. – ДНЗ” з проведенням комплексної термомодернізації будівлі під школу майбутнього. Загальна кошторисна вартість проекту становить 6121,192 тис. грн.

НКВ «Лозівська ЗОШ I-III ст.» – досить сучасний заклад, на території якого влітку 2018 року було побудовано та відкрито першу сільську шкільну обсерваторію в Україні, що дасть змогу вивчати дисципліну астрономію на значно якіснішому рівні та сприятиме підвищенню зацікавленості та відвідуваності школи серед  учнів, вчителів, туристів та зацікавлених сторін із інших шкіл, сіл, громад та міст. У закладі також є сучасні належно облаштовані та технічно оснащені кабінети інформаційних технологій,  фізики, біології та хімії, іноземних мов.

Проте приміщення школи потребує капремонту покрівлі даху, вікон та дверей, зовнішнього оздоблення з впровадження енергозберігаючих заходів для комплексної термомодернізації будівлі під школу майбутнього.

Робочим проектом передбачено ряд будівельних робіт, зокрема:

–        проведення демонтажних робіт (демонтаж віконних та дверних коробок,  підвіконних досок, залізобетонних плит над входами тощо),

–        ремонт покрівлі (покраска, встановлення снігозатримувачів, ринв, водостічних труб та лійок),

–        заміна вікон та дверей на енергозберігаючі, зовнішнє оздоблення (утеплення та фарбування фасаду, теплоізоляція пілястр та карнізів, гідроізоляція стін та фундаменту),

–        інші опоряджувальні роботи (улаштування дашків над ганками, входом, огорожа сходових прорізів тощо).

Наразі на об’єкті проводять роботи по утепленню фасаду.

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *