У мера Монастириська підтверджено COVID-19

У міського голови Монастириська Андрія Старуха підтвердили діагноз COVID-19. Чоловік весь час знаходився у центрі спалаху коронавірусу.

«Складно бути на передовій і залишитися повністю неушкодженим. Щойно лабораторний аналіз підтвердив в мене позитивний результат на COVID -19. В мого заступника – Андрія Гладиша, з яким ми разом здавали аналізи, результат негативний, він здоровий», – зазначив мер Монастириська.

Пан Андрій каже, що його дружина та син почуваються нормально. Також  він закликає не панікувати, дотримуватися карантину та залишатися вдома.

«Ми мусимо ходити на роботу щоб ви могли залишитися вдома. Тепер маю двотижневу самоізоляцію. Обов’язки не відміняє навіть хвороба. Боротьба з епідемією триває, ці дні вимушено дистанційно», – додає Андрій Старух.

Незважаючи на свій діагноз, мер міста, яке є епіцентром спалаху коронавірусу на Тернопільщині, продовжує працювати з дому. До прикладу, сьогодні домовився про доставку трьох тон дезінфікуючих хлорвмісних засобів для дезінфекції населених пунктів громади.

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *