У парку “Топільче” триває очищення водойми

Впродовж усього осіннього періоду у гідропарку «Топільче» триватимуть роботи з очищення озерця навколо «Козацького острова» та водних каналів.

Стан виконання цих робіт вранці 9 жовтня оглянув міський голова Сергій Надал.

«На жаль, через сильне забруднення водойми навколо «Козацького острова», цього року в парку «Топільче» не працювали катамарани. Тому було прийнято рішення очистити озерце. Роботи уже проводяться, а згодом підрядна організація розпочне також очищати водні канали у «Топільче», що суттєво покращить гідрологічний і санітарний стан водних об’єктів у парку», – зазначає Сергій Надал.

Нагадаємо, очищення озерця навколо «Козацького острова» розпочалися у серпні цього року. Попередньо працівники підрядної організації здійснили тут поверхневе очищення води, після чого розпочали поглиблювати дно водойми та очищати її від листя, старих водоростей і мулу за допомогою земснаряду. Мул з водного об’єкту викачуються у понижені місця в парку, що водночас забезпечує їх підсипання.

Від початку робіт з очищення водойми навколо Козацього острова площею 1, 01 га, комунальники зібрали та вивезли понад 80 т сміття, а завдяки роботі земснаряду вдалося поглибити дно озерця до 1,5- 1,8 м. При сприятливих погодних умовах, роботи з очищення водних об’єктів у «Топільче» заплановано завершити до середини грудня.

До слова, наразі проводяться консультації з фахівцями щодо можливості очищення у наступному році прибережної смуги Тернопільського ставу.

Поділитися...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on VK
VK
Email this to someone
email
Print this page
Print

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *