У Підгородньому з’явиться початкова школа з дошкільним навчальним закладом

У селі Підгороднє Тернопільського району триває будівництво загальноосвітньої школи І ступеня з дитячим садком. З’явиться такий потрібний для місцевих жителів заклад завдяки проекту “Велике будівництво”.

В Підгородньому  проживає  172 дитини віком від 1 до 6 років і 139 дітей віку початкової школи. В зв’язку з відсутністю дитячого садка у селі, батьки вимушені возити дітей у м. Тернопіль і сусідні села: Почапинці, Забойки.

У центральній частині  села збудовано сучасний дитячий  та спортивний майданчик, який знаходиться поруч існуючої початкової школи.   Будівництво ЗОШ І ступеня (на 40 учнів) з дошкільним навчальним закладом (ще на 40 дітей) сприятиме  залученню дітей в дошкільне виховання і навчання в рідному  селі, створенню нових робочих місць, що збільшить надходження до бюджету за рахунок податку з доходів фізичних осіб, також позитивно вплине на розвиток села.

Проект реалізовується на умовах співфінансування. Загальна кошторисна вартість становить 29597,642 тис. грн.

Наразі тут вже зроблено земляні роботи, виконано роботи з влаштування фундаменту, завершено роботи з перекриття цокольного поверху та  цегляна кладка стін першого поверху. Тривають роботи з перекриття першого поверху і цегляна кладка  другого поверху.

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *