У селі Слобідка Козівського району триває будівництво дитячого садка

В рамках проекту «Велике будівництво» у селі Слобідка Козівського району триває зведення дитячого садка на 25 місць.

У населеному пункті проживає 678 жителів. Через відсутність тут дошкільного навчального закладу, батьки змушені возити дітей у садочки в сусідніх селех, а це за 5-10 кілометрів, або займатися самоосвітою вдома.

Ще у 2008 році розпочато будівництво єдиного в селі дитячого садка. Проте, через брак коштів його призупинили і змогли відновити лише тепер завдяки президентській програмі.

На об’єкті вже збудовано цоколь, І та ІІ поверхи, проведено панельні перекриття між поверхами, встановлено дах, електропроводку, внутрішню каналізаційну мережу, встановлено металопластикові вікна та проведено внутрішні штукатурні роботи.

Проектом передбачено завершення внутрішніх робіт, гідро та пароізоляцію, утеплення фундаментів, встановлення мереж водопостачання водовідведення, тепло- та газопостачання, благоустрій та озеленення території, а також придбання меблів та устаткування.

Post Author: Редактор

Один коментар до “У селі Слобідка Козівського району триває будівництво дитячого садка

  • Віка

    (10.07.2020 - 22:50)

    Всі ці школи, садочки, спортивні споруди – це по суті розбудова нашого майбутнього. Діти, які ростуть і розвиваються в гарних умовах, потім такі ж будуть намагатися створювати всюди навколо себе. Тому це справді гарна новина! Бо такі проекти переважно на рівні обіцянок і зависають…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *