освіта

У школах Тернопільщини не відмінятимуть уроки християнської етики

На сесії Тернопільської обласної ради, які відбулася вчора, 6 липня, керівники християнських церков Тернопілля звернулися до депутатів та закликали не скасовувати уроків християнської етики в школах краю. Спонукала їх до цього тривога за виховання дітей та молоді.

Священнослужителі від ПЦУ, УГКЦ та християни-євангелісти звернулись до депутатів під час четвертого пленарного засідання 14 сесії Тернопільської облради. Церковні ієрархи висловили своє хвилювання щодо інформації щодо скасування уроків християнської етики та основи сім’ї.

«Без духовного виховання дітей майбутнього держава не матиме», – переконані владики. До депутатів звернулися владика Димитрій (Григорак) Бучацької єпархії УГКЦ та владика Нестор Тернопільської єпархії ПЦУ. На прохання очільників церков, предмет «Християнська етика» у школах Тернопільщини мають викладати з 1 по 11 класи, а в старших класах ще й новий предмет – «Основи сім’ї». Ініціатори зареєстрували відповідний проект рішення.

Депутати  облради підтримали священнослужителів та в свою чергу звернулися до міністерства освіти і науки України щодо збереження предмету «Християнська етика» у програмі закладів загальної середньої освіти України. Відтак  уроки християнської етики в школах області не відмінятимуть.

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *