У тернопільському музеї відкрили унікальну виставку доісторичних скам’янілостей

Краби, молюски, трилобіти, зуби динозаврів та відбитки папороті, яким сотні мільйонів років представлено на виставці Олександра Сталенного «Із глибини віків», відкриття якої відбулося в Тернопільському обласному краєзнавчому музеї.

У приватній колекції палеонтолога зібрано унікальні зразки скам’янілостей доісторичних часів із різних куточків світу, аналогів яких немає в Україні. Олександр розповідає, що палеонтологією займається вже понад двадцять років та брав участь у розкопках в Україні та за кордоном.

«Я з дитинства цікавився палеонтологією, але професійно почав збирати свою колекцію з 1998 року і до сьогоднішнього часу  не можу зупинитися», – розповідає колекціонер.

Окрім унікальних експонатів на виставці облаштовано інтерактивну зону, завдяки якій відвідувачі зможуть поринути у світ палеонтології та побачити як саме проводяться розкопки.

До слова, Олександр Сталенний підготував подарунки для тернопільських шкіл. Навчальні заклади отримають від нього невеличку колекцію скам’янілостей у природничий клас.

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *