анонс

У тернопільському “політесі” обрали найкрасивішу дівчину (фото, відео)

У Тернопільському національному технічному університеті відбулося свято краси «СтудМіс ТНТУ 2019».

Цього року конкурс краси відбувся у стилі «Венеціанський карнавал». Підтримували жваву атмосферу ведучі Андрій Човган та Валентин Котик.

За головну корону змагалися 8 дівчат, які впродовж вечора показали не лише свою красу, але й свої таланти. Не обійшлося і без традиційних для такого конкурсу виходів у купальниках та вечірніх сукнях.

Закінчилося дійство нагородженням красунь.

І-ою віце-СтудМіс стала учасниця під №5 – Дзяд Наталя, ІІ-ю віце-СтудМіс – №7 Віцента Ольга, титул СтудМіс глядацьких симпатій дістався учасниці під №1 Барановські Софії.

Головний титул «СтудМіс ТНТУ 2019» отримала учасниця під номером 6 – 17-річна студентка факультету комп’ютерно-інформаційних систем і програмної інженерії Цінкевич Анастасія.

За словами дівчини, на перемогу вона не очікувала, тому це стало для неї несподіванкою.

«Це для мене був перший досвід у подібних конкурсах, давно хотіла себе спробувати у подібному, але можливість з’явилася тільки тепер. Хвилювання звичайно були, але після першого дефіле все пройшло дуже швидко і часу на переживання не було», – ділиться враженнями Настя.

Також своєрідною родзинкою заходу стало привітання від всіх присутніх з Днем народження мами багаторічного організатора СтудМіс України у Тернопільській області, Сергія Губарєва. Хлопець попросив вибачення, що не може бути в такий важливий день поруч з найріднішою людиною та записав привітальне відео.

Поділитися...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on VK
VK
Email this to someone
email
Print this page
Print

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *