анонс

У тернопільському “політесі” обрали найкрасивішу дівчину (фото, відео)

У Тернопільському національному технічному університеті відбулося свято краси «СтудМіс ТНТУ 2019».

Цього року конкурс краси відбувся у стилі «Венеціанський карнавал». Підтримували жваву атмосферу ведучі Андрій Човган та Валентин Котик.

За головну корону змагалися 8 дівчат, які впродовж вечора показали не лише свою красу, але й свої таланти. Не обійшлося і без традиційних для такого конкурсу виходів у купальниках та вечірніх сукнях.

Закінчилося дійство нагородженням красунь.

І-ою віце-СтудМіс стала учасниця під №5 – Дзяд Наталя, ІІ-ю віце-СтудМіс – №7 Віцента Ольга, титул СтудМіс глядацьких симпатій дістався учасниці під №1 Барановські Софії.

Головний титул «СтудМіс ТНТУ 2019» отримала учасниця під номером 6 – 17-річна студентка факультету комп’ютерно-інформаційних систем і програмної інженерії Цінкевич Анастасія.

За словами дівчини, на перемогу вона не очікувала, тому це стало для неї несподіванкою.

«Це для мене був перший досвід у подібних конкурсах, давно хотіла себе спробувати у подібному, але можливість з’явилася тільки тепер. Хвилювання звичайно були, але після першого дефіле все пройшло дуже швидко і часу на переживання не було», – ділиться враженнями Настя.

Також своєрідною родзинкою заходу стало привітання від всіх присутніх з Днем народження мами багаторічного організатора СтудМіс України у Тернопільській області, Сергія Губарєва. Хлопець попросив вибачення, що не може бути в такий важливий день поруч з найріднішою людиною та записав привітальне відео.

Поділитися...Share on Facebook
Facebook
Share on Google+
Google+
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on VK
VK
Email this to someone
email
Print this page
Print

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *