освіта

У Тернопільському професійному коледжі з посиленою військовою та фізичною підготовкою новий директор

Ще у 2015 році на базі Збаразького професійного училище було створено ДНЗ «Тернопільський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою». Зараз у закладі навчається більше 200 курсантів із різних областей.

Сьогодні, 9 квітня коледж відвідали голова облдержадміністрації Степан Барна та начальник управління освіти та науки Тернопільської ОДА Ольга Хома. Під час зустрічі з педколективом закладу представили нового директора Вадима Ластовицького. Також присутні обговорили питання й пропозиції щодо покращення умов навчання для курсантів.

«Впродовж останніх років відновлення військової інфраструктури було пріоритетом. Ми будемо продовжувати всесторонню підтримку цього коледжу, адже таких навчальних закладів лише два в Україні. Випускники цього коледжу зможуть служити у військових об’єднаннях, для яких постійним місцем дислокації є Тернопільська область. Дух, який тут закладатимуть у процесі навчання, повинен мати продовження у Збройних Силах України», – зазначив Степан Барна.

Додамо, що в області працює програма фінансової підтримки підготовки фахівців для професійного кадрового забезпечення Збройних Сил України та інших силових структур на базі державного навчального закладу «Тернопільський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою» за якою у 2018 році з обласного бюджету було виділено більше ніж 2,5 мільйони гривень. Ці кошти використали для закупівлі оргтехніки, комп’ютерів, меблів, форми для курсантів, встановлення власного водопостачання та забезпечення належного харчування.

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *