У Тернопільському центрі науки відзначили рік діяльності

Свій перший рік діяльності днями відзначив Науково-демонстраційний освітній «Центр науки Тернополя», який був створений за кошти «Громадського бюджету».

Під час святкування керівники Центру прозвітували за рік роботи, презентували нові експонати та представили плани розвитку Центру на наступний рік.

Очільник Тернополя Сергій Надал подякував усьому колективу «Центру науки Тернополя» за самовідданість у створенні такого майданчика у Тернополі та популяризації науки серед школярів, молоді та дорослих.

«Центр науки Тернополя» – це унікальний майданчик, де можна навчатись та розважатись водночас, пізнавати світ, спостерігати явища природи, побачити на практиці фізичні властивості речовин, експериментувати та досліджувати. «Центр Науки» – це сукупність музею науки, наукових установок, міні-лабораторій хімії, фізики та біології, а також цікаві наукові шоу. І такий Центр показує розвиток громадянського суспільства Тернополя, адже його створили за кошти «Громадського бюджету». З нагоди свята бажаю всьому колективу «Центру Науки» нових наукових досягнень, приємних емоцій та заслуженого визнання в Україні та на міжнародних наукових виставках», – зазначив очільник Тернополя.

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *