освіта

У тернопільському виші відбулося урочисте засідання вченої ради

У Тернопільському національному педагогічному університеті відбулося урочисте  засідання вченої ради з нагоди 80-річчя вишу.

Від імені депутатського корпусу, голови обласної ради Михайла Головка працівників університету привітав та вручив відзнаки голова  постійної  комісії з питань освіти, науки, молодіжної політики, фізичної культури і спорту Володимир Мисик.

«Розвиток освітньої галузі є значимим для  нашої держави. І у цьому розвитку важливу роль відіграє Тернопільський національний педагогічний університет ім.Володимира Гнатюка. Адже його випускники, ідучи у навчальні освітні заклади, виховують нове покоління, тих, хто в майбутньому розбудовуватиме нашу державу, її економічний, соціальний, гуманітарний потенціал. І саме в процесі державотворення та виховання нації одну з ключових ролей відіграють педагоги.  Адже Отто фон Бісмарк справедливо зазначив, що війни виграють не генерали, війни виграють парафіяльні священики та шкільні вчителі. Процвітання вашому університету та  плідної роботи на благо нашої держави та Тернопілля», – наголосив Володимир Мисик.

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *