міськрада

У Тернополі балансоутримувачам нагадують про відповідальність за неякісне прибирання прилеглих територій взимку

У зимовий період актуальним залишається питання своєчасного очищення міста від снігу та ожеледиці.

Незважаючи на підвищення температури повітря та зменшення кількості опадів, у Тернополі працівники комунальних підприємств та підрядних організацій продовжують працювати в цілодобовому режимі для належного зимового утримання вулично-дорожньої мережі.

Так, у ніч з 21 на 22 січня тривали роботи з очистки від снігу головних магістралей, якими рухається громадський транспорт та прибирання тротуарів і зупинок громадського транспорту.

Прибирання проїзних частин вулиць, тротуарів та площ у Центрі, на масивах «Східний» і «Сонячний»,  в районах Старого Парку, Канади, Нового Світу та у районі «Промисловому» здійснює підрядна організація ТОВ «Авакс Проф», на масиві «Дружба» – ТМШРБ «Міськшляхрембуд», а у  Березовиці, Кутківцях та Пронятині – ТзОВ «Техно-Буд-Центр».

Нагадуємо, що за належне утримання прибудинкових територій і міжквартальних проїздів у Тернополі відповідальні управителі житлового фонду, за прибирання прилеглої території до закладів торгівлі та громадського харчування, офісів, установ і організацій – суб’єкти господарювання.

Обстеження територій міста на предмет дотримання Правил благоустрою Тернопільської громади здійснюють працівники муніципальної інспекції. Впродовж минулого тижня інспектори зафіксували понад 50 випадків неналежного оброблення протиожеледними засобами територій біля торговельних закладів, аптечних пунктів, на зупинках громадського транспорту та інших об’єктах зафіксували інспектори.

За порушення ст.152 КУпАП (Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів) передбачено адміністративну відповідальність, що тягне за собою накладення штрафу на громадян від 340 грн до 1360 грн, а на відповідальних осіб, суб’єктів підприємницької діяльності – від 850 грн до 1700 грн.

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *