У Тернополі брехуни рвуться до влади?

Є люди, в котрих брехати це фізіологічна потреба, така як для інших їсти, пити чи спати. Добре коли ти знаєш, що такі люди є десь там, і погано, коли вони поруч і пхаються у владу.

Цими днями Олег Різник втратив лобіста власних інтересів у Тернопільській міській раді Івана Сороколіта з котрим їх поєднує спільне керування партією «Пора» на Тернопільщині,  він задумався про власний похід у владу. Адже, наносячи малюнки на труси та горнята,( саме такий є бізнес у екс-пориста)  заробити можливо заледве на те, щоб у самого ті труси не спали, тому замовлення з оплатою із міського бюджету були дуже доречними у зв’язку із немалими видатками «бізнесмена».

Тому правильно зваживши, що давньому другові вже ніщо не допоможе повернутись у велику політику, а сотня крикунів на зарплаті під черговою забудовою, максимум допоможе повторити долю Станька і Олег Різник оголошує про власне повернення у місцеву політику. Тут ми не будемо згадувати ні екс-партійного боса Різника та Сороколіта регіонала Каськіва, ні деталі рейдерського захоплення місцевого осередку «Сили людей». Тут ми просто хочемо звернути увагу на засновану Олегом Різником, тепер вже членом партії «Сила людей», групу «Тернопільські плітки» у соціальній мережі: суцільна ненависть до всіх і до всього окрім себе, зневага церков, релігій та віруючих, нетерпимість до всіх хто має відмінну від адміністрації точку зору, а щодо правдивості, то таке враження, що керівництво групи має у своєму календарі лише одну дату – перше квітня.

Як приклад додаємо скрин сьогоднішньої новини, що відбулась сесія Тернопільської міської ради, на котрій прийнято рішення знести ЦУМ і відбудувати костел. Звичайно, що в цьому повідомленні немає ні слова правди, але мушу висловити впевненість, що не один користувач, випадково пробігшись оком по тих брехливих плітках, буде вважати, що ЦУМ доживає останні дні.

Особливо викликає занепокоєння, хоча думаємо це неспроста, те, що в адміністрацію також входять місцеві журналісти, котрі раніше обслуговували кандидатів від партії Януковича, чи то на Тернопільського міського голову, чи керівників місцевих районних осередків, для нас це є маркер, звідки ростуть ноги у теперішніх соратників Солонтая. Хоча відстоювання інтересів газового олігарха Фірташа мало б і так бути самодостатнім фактом.

 

В цій всій історії тішить лише те, що брехуни брешуть завжди, навіть щодо значимості групи. Так з задекларованих 35 тисяч осіб у групі, різні сервіси подають цифру у 70-80% т.зв. ботів, тобто порожніх облікових записів у соціальній мережі, за якими не стоять справжні люди, і навіть з тих кілька тисяч осіб яких реально підписали на «Тернопільські плітки» понад 50% становлять не тернополяни, саме тому їм чуже усе тернопільське та викликає глумливий сміх те, що для справжнього тернополянина є важливим та близьким.

Post Author: Редактор

Коментарів вже 4 до “У Тернополі брехуни рвуться до влади?

 • Ботик

  (17.02.2018 - 17:02)

  Навіть у адміністрацію групи різник бота додав, то певне в самій групі мінімум десяток “різників” сидить)

 • Пліткар

  (17.02.2018 - 17:04)

  А думаєш інші адміни ботів не мають? Підготовка до виборів, там в тих десятьох модерів півтисячі ботів для розкрутки різникової групи і власного ега.

 • Чесно

  (17.02.2018 - 17:06)

  Та всі так працюють, чого домахались? Розганяють групу, потім з лоха рекламодавця будуть гроші збивати за повітря. Ну ще може на виборах використають, лохів таки багато

 • Роман Крих

  (18.02.2018 - 09:00)

  Повстидалися б на такому сайті де адміністрація боти, автори боти, залишатииякісь коментарі 🙂

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *