У Тернополі на День закоханих одружувалися навіть вночі

На Тернопільщині 14 лютого, у День святого Валентина, закохані пари мали можливість скористатися акцією Мінюсту «Кохання поза часом». В цей день в області кілька відділів РАЦС до ночі приймали заяви та одружували молодят.

У дуже незвичний час та в незвичному місці відбулася церемонія одруження двох пар. Юрій і Оксана та Олександр і Анастасія поєднали свої долі близько опівночі у Тернопільському музичному училищі імені Соломії Крушельницької.

 

Юрій та Оксана, які разом вже 18 років та виховують двох дітей, розповідають, що 14 лютого для них особлива дата, адже познайомилися вони саме на день закоханих, тому і одружитися вирішили саме в це свято.

Привітати щасливі пари прийшли рідні та друзі, також на церемонію завітав заступник Міністра юстиції України Сергій Петухов, який перебував у Тернополі з робочим візитом.

«По всій Україні проходить акція Міністерства юстиції «Кохання поза часом». Саме в день кохання, в День святого Валентина, одружитися можна по всій Україні з 8 ранку до 12 ночі. Справжні почуття не повинні мати обмежень і тому ми якраз робимо все для того, щоби ці процедури, ці радісні моменти життя, були зручними для всіх людей. Якщо люди бажають одружитися в нестандартній обстановці, чи ввечері, вони мають таку можливість», -розповідає заступник міністра.

До слова, у День закоханих на Тернопільщині акцією від Мінюсту скористалися 42 пари.

 

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *