У Тернополі обрали голову Тернопільської районної асоціації футболу

Обрано голову Тернопільської районної асоціації футболу. Новим очільником асоціації став Дмитро Андрієшин.   

У зв’язку зі змінами адміністративно-територіального устрою та утворенням нового великого Тернопільського району, відбулись установчі збори голів футбольних федерацій із колишніх районів, які увійшли до Тернопільського району, це  – Бережанський, Козівський, Зборівський , Збаразький, Теребовлянський , Підволочиський, Підгаєцький райони  та  місто Тернопіль.

Заступниками голови Тернопільської районної асоціації футболу було обрано Стельмащука Анатолія, Дацка Віталія, Чорного Ігора, Палюха Бориса і Костура Богдана. Також обрано виконавчий комітет асоціації.

Новообраний голова подякував всім присутнім за довіру та окреслив свої цілі в роботі асоціації футболу, а саме удосконалення роботи бази даних, робота комітету арбітрів на КДК на належному професійному рівні, медійна складова та комерційна діяльність.

Формати чемпіонатів і принцип поділу команд перебувають в етапі розробки.  Переможці кожної із ліг братимуть участь у Лізі Чемпіонів та Лізі Тернопільщини. Чемпіонат розпочнеться вже на початку квітня.

Незабаром  очікується зустріч з представниками команд для обговорення формату чемпіонату та інших організаційних питань.

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *