У Тернополі обирали керівника драмтеатру

У Тернопільській обласній раді відбувся конкурс на заміщення вакантної посади директора театру – художнього керівника Тернопільського академічного обласного українського драматичного театру ім. Т.Г. Шевченка.

Для участі у конкурсі надійшли документи від двох претендентів – Репки Бориса Даниловича та Приходька Андрія Олексійовича. На першому засіданні конкурсної комісії, яке відбулося було прийнято рішення про допуск їх обох до участі у конкурсі.

Після заслуховування публічних презентацій проектів програм розвитку Тернопільського академічного обласного українського драматичного театру ім. Т.Г. Шевченка на один і п’ять років учасників конкурсу, члени конкурсної комісії провели співбесіди з претендентами.

Шляхом відкритого поіменного голосування переможцем конкурсу на заміщення вакантної посади директора театру – художнього керівника Тернопільського академічного обласного українського драматичного театру ім. Т.Г. Шевченка визначили Репку Бориса Даниловича.

Крім того конкурсна комісія вирішила внести подання голові Тернопільської обласної ради Головку Михайлу Йосифовичу щодо призначення Репки Бориса Даниловича на посаду директора театру – художнього керівника Тернопільського академічного обласного українського драматичного театру ім. Т.Г. Шевченка за результатами конкурсу. А також рекомендувати протягом двох місяців з дня оголошення конкурсною комісією подання здійснити призначення Бориса Даниловича на посаду та укласти з ним контракт.

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *