У Тернополі початок зими відзначили майже гірським забігом та новим рекордом на витривалість

У неділю, 1 грудня, на дальньому пляжі міста Тернополя пройшли змагання Win Trail Ternopil 2019, під гаслом “Не мерзни – #біжиморазом Win Trail!”. Трейл – це гірський біг, локацією якого в Тернополі виступив Кутківецько-Пронятинський ліс, в якому є перепади висот до 190 м. Учасники змагалися на двох дистанціях : в категорії Fun – 9 км та Profi – 27 км, весь маршрут був попередньо розчищений та промаркований. 272 учасника з різних куточків України та закордону, серед яких є і аматори і професіонали бігли в сонячних променнях першого зимового дня.

Організували спортивний захід Роман Задорожний і Михайло Онишків разом з однодумцями та партнерами. Змагання були дуже гарно проведені, спортсмени повинні були попередньо зареєструватись, а перед самим забігом отримати стартовий номер учасника з картою змагань. Спершу провели забіг на 9 км, що налічував одне коло маршруту. В ньому взяли участь 173 особи, серед учасників варто відзначити позитивне тріо в яскравих костюмах, для яких була важлива участь, а не перемога та батька з донечкою, яку він ніс в спеціальному рюкзаку, дівчинка стала наймолодшою учасницею забігу. Три кола по лісу та в підсумку 27 км траси пробігло 99 спортсменів, під час цього забігу встановили черговий рекорд Тернополя, а серед учасників біг і собачка з господарем.

До «Книги Рекордів Тернополя» в черговий раз потрапив Василь Шевчук з міста Хоросткова, який босоніж та в одних лише шортах подолав дистанцію в 27 км.

Всі хто прийшов до фінішу отримали яскраві медалі фінішера. Переможцями забігу на 9 км стали стали : 1 місце з часом 35хв 06 с Ханас Володимир м.Львів, 2 місце – Бутковський Олег Тернопіль, 3 місце – Гром’як Олександр Тернопіль, серед жінок першою подолала дистанцію Юрчук Оксана з Івано-Франківська. В змаганнях на 27 км перше місце та 1000 грн призового фонду тримав Ченікало Олександр зі Львова (час 1:48:10), 2 місце посів Добранський Богдан м.Львів, а третім став Волинець Віталій з Тернополя, серед жінок першою була Каїнська Наталія зі Львова. Також цього разу вперше отримали відзнаки ті хто прийшов 4,5 та 6.

Неподалік від основних локацій заходу на учасників і вболівальників Win Trail Ternopil чекали гарячий борщик та чорний хліб з салом, ароматний глінтвейн, смачний чай і фрукти.