У Тернополі показали «Смак життя»

Тернопільська художниця Зоряна Олендер влаштувала виставку своїх робіт під назвою «Смак життя». Вона зізналась, що це її перша виставка, яку допоміг організувати начальник управління культури і мистецтв Тернопільської міської ради Олександр Смик.

Мисткиня  розповіла, що творчістю займається лише 4 роки, а її першими вчителями були: Рустам Давлетов і Тарас Гірняк.  Пані Зоряна розповіла, що кожен новий день для неї, це можливість прожити його, як одну велику історію, в кінці якої, вона просто підводить підсумки.

«Я назвала цю виставку «Смак життя» тому, що збагнула що в певний час я просто не жила, а спала в очікуванні якогось дива, в надії, що я прокинусь  і почну збирати ці миті життя, які наповнюють наші мрії» , – розповідає Зоряна Олендер.

Картина, на якій можна побачити хлопчика-буддиста, який насолоджується смаком кавуна, є однією з її перших робіт.

«Все своє життя любила подорожі і одного разу натрапила на фотографію хлопчика, який смачно їсть кавун, наскільки це фото було щирим, що мені захотілося передати те відчуття щастя і неймовірної насолоди від звичайного кавуна  і цим я хотіла показати що потрібно насолоджуватися всіма дрібничками в цьому житті і не зважати на негаразди», – додала художниця.

«Від сьогоднішньої виставки маса позитивних емоцій, теплих відчуттів, коли побачила Зоряну було приємною несподіванкою що вона реалізувала себе в зовсім іншому напрямку», – коментує подруга художниці Ольга Урбанська.

«Дуже цікаво було подивитися на роботи майстра, оскільки я сама малюю і знаю, які це хвилюння під час виставки, тому вирішила прийти підтримати Зоряну»,- прокоментувала  художниця Оксана Жбанова.

Під час виставки можна було підійти до пані Зоряни і більше дізнатися про певну картину або просто поспілкуватися з нею. Виставка ще триватиме до 18 листопада  в Народному домі «Перемога», тому роботи можна побачити на власні очі.

Марія Федорів

Поділитися...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on VK
VK
Email this to someone
email
Print this page
Print

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *