освіта

У Тернополі презентували книгу про російсько-українську війну

У Тернополі презентували унікальну книгу Миколи Лазаровича про Україну в боротьбі проти збройної агресії Російської Федерації у 2014-2018 роках – «Душу й тіло ми положим за нашу свободу».

У книзі автор подає короткий огляд війни, її передумови і причини, ідеологічні засади та хід бойових дій. Розповідає про насильницьку анексію Криму Росією, окупацію районів Донецької і Луганської областей. Значну увагу приділено відродженню українського війська та волонтерам.

«Ця книга є особливою, я присвятив її побратимам-воякам російсько-української війни та їхнім родинам. Інколи набагато простіше тим, хто воює, ніж тим, хто чекає вдома. Це надзвичайно важко пережити», – наголосив Микола Лазарович.

Надрукована книга на замовлення Міністерства інформаційної політики України для безкоштовного розповсюдження українською та російською мовами. Окрім цього, до кінця року з’являться примірники й англійською, щоб якомога більше людей за кордоном змогли дізнатися про російсько-українську війну.

«Ця книга немає аналогів і є, по суті, повною хронологією усіх відомих моментів у війні з Росією на Сході України. Це величезний документальний збір фактів та величезний труд. Багато інформації – це ті події, які пережив особисто автор під час проведення АТО», – зазначив представник Міністерства інформаційної політики України Віктор Литвінов.

Поділитися...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on VK
VK
Email this to someone
email
Print this page
Print

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *