У Тернополі презентували новий політичний проект

Вже скоро в Україні, зокрема і на Тернопільщині, відбудуться місцеві вибори. Не дивно, що готуватися до них починають заздалегідь. Вже традицією стало створювати напередодні виборчого процесу нові політичні сили, в яких, зазвичай фігурують не надто нові обличчя.

У перший день літа у Тернополі презентували політичний проект «За майбутнє», який об’єднав представників з різних політичних сил. Головним натхненником об’єднання на Тернопільщині став аграрій та нардеп, який свого часу мав досвід бути керівником однієї із фракцій в райраді, Іван Чайківський, обласний осередок очолюватиме – голова фракції ПП «Громадський рух «Народний контроль» в Тернопільській обласній раді,  Володимир Болєщук, а його заступником призначили голову фракції ПП «Українське об’єднання патріотів – УКРОП» Андрія Цибульського.

Впродовж презентації спікери, які вже не один рік в політиці, переконували, що об’єдналися задля того щоб змінити країну.

«Наше головне завдання – об’єднати всі політичні сили, підприємців та бізнес, тому що в основу нашої партії ми кладемо економічний патріотизм або, як прийнято його називати, економічний націоналізм», – зазначив Іван Чайківський.

Наразі чисельність членів партії не надто велика, тому тут в активному пошуку прихильників. Дуже ймовірно, що ряди борців «За майбутнє» поповнять члени партій, які самостійно пройти виборчий процес не зможуть.

«Я сподіваюсь, що зможу закликати прихильників українського об’єднання патріотів «Укроп» долучитись до роботи у новій політичній силі», – наголосив Андрій Цибульський.

Проте, зважаючи на те, що укропівців на Тернопільщині можна перерахувати на пальцях однієї руки, в нову партію, скоріш за все, закликатимуть й інших політиків, в тому числі й тих, які не змогли себе зреалізувати раніше.

Post Author: Редактор

Один коментар до “У Тернополі презентували новий політичний проект

  • Петро

    (02.06.2020 - 22:27)

    Львівські групи укропу в фейсбук вже перейменувались на “за майбутнє”, але правильніше їх було б назвати ” за майбах”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *