У Тернополі презентували програму транскордонного співробітництва

Вчора, 13 травня, у Тернополі відбулася презентація Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2021-2027.

Дана Програма протягом 17 років підтримує процеси розвитку на прикордонних територіях Польщі, Білорусі та України шляхом співфінансування різноманітних проектів, які є некомерційними та сприяють покращенню якості життя жителів східної Польщі та західної України та Білорусі.

Кожен проект, що співфінансується, повинен продемонструвати сильний транскордонний вплив не лише завдяки партнерству між установами, але насамперед завдяки результатам діяльності та їх позитивному впливу на прикордонну територію та її мешканців. Про це зазначив старший експерт Представництва Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна у Львові Василь Хім’як.

«У програмному періоді 2014-2020 Програма діяла у рамках Європейського інструменту сусідства (ЄІС), відповідаючи на національні та регіональні потреби та вирішуючи спільні проблеми у сферах захисту довкілля, культури, охорони здоров’я та безпеки. Що стосується бюджету, Програма Польща-Білорусь-Україна є найбільшою програмою ЄІС ТКС на сухопутних кордонах ЄС, із бюджетом понад 170 млн євро, виділеним на реалізацію 167 проектів», – розповів Василь Хім’як.

Post Author: Diana

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *