У Тернополі пройде Всеукраїнський фестиваль психологічних ігор

У Тернополі8 грудня вчетверте пройде Всеукраїнський фестиваль трансформаційних та психологічних ігор, який збере відомих ігротехників зі всієї України.

Фестиваль психологічний ігор – це приємний та екологічний шлях трансформації і конструктивних власних рішень у особистому та професійному житті. Максимальна практична користь для кожного учасника є основною метою цього заходу.

Фестиваль працюватиме в декількох локаціях, щоб учасники змогли максимально корисно опрацювати власні запити, а саме:

«Саморозвиток»;

«Покращення взаємодії»;

«Жіноцтво»;

«Бізнес-напрямок»;

«Психосоматика та здоров’я».

Кожна гра триватиме 2,5 години, та одночасно проводимуться 6-9 настільних тренінгово-трансформаційних, психологічних ігор. Усі учасники зможуть самостійно обрати саме ту гру, яка їм до вподоби.

Для участі в заході необхідно попередньо зареєструватися за посиланням (https://docs.google.com/forms/d/16HyI0I8CFrv3aM5-1dI9Tdke5Mm2DBOv39JVjWcMzy8/viewform?fbclid=IwAR2TdFtwf_ShoySmmz6YSPfgk9Ptp29r8r1bn6TKIxrqTEhLDsdrka4q-qE&edit_requested=true).

Організатори фестивалю запрошують усіх, кому цікавий світ ігропрактики, усіх тих, хто відкрив даний напрямок для себе та має особисті результати, а також тих, хто лише бажає познайомитися з таємничим та прекрасним світом трансформаційно-психологічних ігор.

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *