облрада

У Тернополі провів лекцію Віктор Тимченко

Нагоду прослухати лекцію Віктора Тимченка на тему сучасного європейського націоналізму мали директор Тернопільського обласного комунального інститут післядипломної педагогічної освіти Олександр Петровський, його заступник, депутат обласної ради Володимир Мисик, а також студенти та викладачі факультету філології і журналістики, історичного факультету.

Підставою для зустрічі стала нова книга письменника «Модерний націоналізм», з якою автор уже відвідав деякі українські міста. Віктор Тимченко, який на даний момент проживає у Німеччині, у своєму виступі акцентував увагу на новому виді експансії, що стала актуальною для сучасної Європи – експансія присутністю, витіснення європейських соціальних норм та правил і встановлення нових устроїв емігрантів з менш розвинутих країн.  У книзі порушується проблема міжкультурного та міжетнічного співіснування народів Сходу, Африки та європейців.

Також Віктор Тимченко розповів про свій журналістський досвід роботи на українському телебаченні та у пресі. П’ять з половиною років (з 2000 до 2005) він був керівником української редакції радіо «Німецька хвиля» (Deutsche Welle). Член Спілки письменників Німеччини. Магістрант Українського вільного університету в Мюнхені.

 

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *