У Тернополі ремонтуватимуть Гаївський міст (схема об’їзду)

У Тернополі з 1 травня розпочнуться роботи з часткового демонтажу аварійного Гаївського мосту. У зв’язку з цим будуть змінені правила дорожнього руху через шляхопровід.

Зокрема:

  • Рух через міст буде дозволений лише легковому транспорту, а з метою недопущення руху великогабаритного транспорту через міст встановлять висотні обмежувачі руху;
  • Зі сторони вулиці Гайова (на роздоріжжі у напрямку до села Великі Гаї) буде облаштовано кругове перехрестя для тимчасового кругового руху автомобілів;
  • Об’їзд великогабаритних транспортних засобів буде проходити неподалік ТРЦ «Подоляни» через Львівську трасу, а також вулицями Микулинецькою та Гайовою.

Окрім того, зі сторони вулиць Протасевича та Об’їзної відбудеться звуження двох смуг для руху в одну з кожної сторони, оскільки з 1 травня розпочнеться демонтаж частини мосту, яка у найбільш аварійному стані. Також з усіх сторін будуть виставлені необхідні знаки для безпечного проїзду.

До слова, Гаївський міст є частиною траси міжнародного значення.  На його ремонт необхідно понад 205 мільйонів гривень. Зі своєї сторони Тернопільська міська рада виготовила проектно-кошторисну документацію, замовила усі експертизи та виділила частину коштів на проведення першочергових робіт.

Поділитися...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on VK
VK
Email this to someone
email
Print this page
Print

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *