У Тернополі ремонтують “Горбатий міст”

У Тернополі проводяться ремонтні роботи на «Горбатому мості». Ремонт планують завершити до початку травня. На цей час рух через міст усього транспорту буде проводитися по смугах.

Під час проведення поточного ремонту шляхопроводу, заплановано провести заміну двох аварійних деформаційних швів. Оскільки під мостом проходить колія, роботи з ліквідації аварійності проводитимуться виключно у денну пору доби.

Також у зв’язку із ремонтними роботами внесено зміни в проходження автобусного маршруту № 12, а саме:

  • при перекритті смуги руху на мості, від просп. Степана Бандери в напрямку вул. Микулинецької, рух автобусів здійснювати вулицями Глибока, Глиняна, просп. Степана Бандери, Руська, Кн. Острозького до транспортної розв’язки вулиць Острозького-Живова-Микулинецька і далі за маршрутом;
  • при перекритті смуги руху від вул. Микулинецької, рух автобусів здійснювати вулицями: Живова, Кн. Острозького, Пирогова, Гоголя, просп. Степана Бандери, Татарська, Дівоча і далі за маршрутом.

Нагадаємо, з 1 травня у Тернополі розпочнеться капітальний ремонт Гаївського мосту, а схема об’їзду включатиме проїзд «Горбатим мостом».

Поділитися...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on VK
VK
Email this to someone
email
Print this page
Print

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *