У Тернополі шукають хто займеться регулюванням чисельності безпритульних тварин у місті

Щороку з міського бюджету Тернополя виділяються кошти на регулювання чисельності безпритульних тварин у місті, що включає їх відлов, стерилізацію та вакцинацію від сказу. Після проходження стерилізації та щеплення такі тварини отримують розпізнавальну позначку – жовту кліпсу у вухо, яка допомагає їх ідентифікувати.

Минулого року роботи з регулювання чисельності безпритульних тварин у Тернополі, за результатами відкритих торгів, виконував ТзОВ «Зооцентр». Загалом за цей час вони зробили стерилізацію понад 300 безпритульним тваринам.

Вже у січні 2019 року управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології міської ради оголосило повторні відкриті торги на закупівлю послуг з регулювання чисельності, утримання центру стерилізації та притулку для тимчасового утримання безпритульних тварин у м. Тернополі. Оскільки перший раз  тендер не відбувся, у зв’язку з поданням лише однієї конкурсної пропозиції, торги оголошено вдруге. Наразі триває процес прийому документації від організацій, бажаючих надавати ці послуги. Після визначення переможця роботи з відлову та стерилізації безпритульних тварин у Тернополі продовжаться.

Post Author: Редактор

Один коментар до “У Тернополі шукають хто займеться регулюванням чисельності безпритульних тварин у місті

  • Олена Ігорівна

    (02.02.2019 - 15:22)

    Треба щоб безпритульних тварин не було на вулицях, тоді не доведеться шукати тих, хто їх контролюватиме!!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *