У Тернополі стало важче дати гроші московитам

Сьогодні, 18 березня, у Тернополі пройшла акція протесту, активісти ВО «Свобода», Національного корпусу та Правого Сектору  зібралися на Театральному майдані та колоною пішли до «Сбербанку». Там до них долучилися пересічні тернополяни, та учасники інших організацій Тернополя.

Мета акції, показати, що банківській структурі країни-агресора не місце в Україні, зокрема у Тернополі. Активісти в такий спосіб хочуть привернути увагу громадськості, до проблеми співпраці з окупантом.

– Особисто сподіваюсь, що після даної акції у файному місті Тернопіль повністю зупиниться російська банківська система, а власники приміщення знайдуть законне його використання, враховуючи суспільно-політичні обставини в Україні, – каже голова тернопільського обласного осередку “Студентська Свобода” Ігор Костюк.

Активісти заклеїли вікна банку афішами із написом ««Це банк країни-агресора. Він буде закритий», та розфарбували вікна та двері балончиками. На завершення акції, вхід у банк замурували та пообіцяли, що якщо установу найближчим часом не закриють, мирними акціями не обійдеться.

В ході акції відбувся невеликий конфлікт мітингуючих з патрульними, оскільки правоохоронці намагалися захистити шматок московського бізнесу і охарактеризували даний протест, як незаконний дебош.

 

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *