У Тернополі триває реконструкція Привокзальної площі

Одним з найважливіших об’єктів, на яких тривають ремонтні роботи у Тернополі, є Привокзальна площа.

Під час чергового огляду стану реконструкції, міський голова Сергій Надал зазначив, що після завершення усіх робіт ця площа стане ще однією окрасою міста та забезпечить прямий доступ жителів і гостей Тернополя  з головного входу залізничного вокзалу до вулиці Чорновола та Театрального майдану.

«Привокзальна площа є тим місцем, яке першочергово помічають туристи, що прибули потягом до Тернополя, – зазначив очільник Тернополя. – Цими днями основні ремонтні роботи ведуться на правій частині площі, а саме: тут влаштовують заїзд для пасажирського транспорту, місце для висадки пасажирів, яке буде обладнане інформаційним таблом, місця для паркування таксі, а також три паркомісця для великих туристичних автобусів. Станом на сьогодні, тут уже влаштовані пішохідні доріжки, а при сприятливих погодних умовах, до кінця цього тижня працівники підрядної організації також завершать асфальтування правої частини площі, і тоді рух транспорту на цій ділянці стане доступним».

До слова, в ході реконструкції на Привокзальній площі провели заміну усіх інженерних мереж – водовідведення, теплопостачання та електопостачання, а  після завершення влаштування проїжджої частини та парковок, тут оновлять вуличне освітлення, облаштують місця для зарядки електромобілів, висадять нові зелені насадження та встановлять вуличні меблі.

«Усі роботи заплановано завершити до кінця цього року, проте, зважаючи на погодні умови, висадка зелених насаджень відбудеться весною наступного року», – додає Сергій Надал.

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *