У Тернополі відбулися обласні змагання рятувальників-газодимозахисників

У п’ятницю, 26 жовтня, на базі 1-ї державної пожежно-рятувальної частини Управління  ДСНС України у Тернопільській області відбулись обласні змагання рятувальників-газодимозахисників. Всього у заході взяли участь 21 команда, а це 105 вогнеборців.

Змагання проходили надзвичайно напружено та емоційно. Усі команди показали неабияку силу, витримку, вправність, швидкість та найголовніше – вміння бути справжньою згуртованою командою.

Боротьба була напруженою. Дані змагання відбувалися у два етапи. Перший етап передбачав піднімання по висувній драбині на вікно третього поверху, та відпрацювання прийомів рятування потерпілого та саморятування. Не менш цікавим був і другий етап, на якому рятувальники шукали потерпілого в теплодимокамері, прокладали рукавні лінії від пожежного автомобіля та збивали мішень.

Усі команди достойно і чесно боролись за перемогу. Чемпіонами цьогорічних змагань заслужено стали вогнеборці 10-ї державної пожежно-рятувальної частини Управління , які здобули перше загальнокомандне місце, звання кращої ланки газодимозахисної служби 2018 року та перехідну відзнаку імені старшого лейтенанта служби цивільного захисту Ростислава Манащука. Другими стали рятувальники з Бережанщини, третє місце зайняла команда з  Чорткова.

.

Від керівництва Управління переможці одержали кубки, грамоти та цінні подарунки.

Окрім цього, рятувальників Гусятинщини було відзначено, як переможців в огляді-конкурсі на кращу організацію газодимозахисної служби Тернопільщини.