У Тернополі відбувся конкурсний відбір міжнародного вокального конкурсу

Вчора, 30 березня, у залі Тернопільського обласного державного музичного училища імені Соломії Крушельницької відбувся конкурсний відбір другого Міжнародного вокального конкурсу імені Квітки Цісик, який проходить у Тернополі за ініціативи Національної Ради жінок України.

Директор Тернопільського обласного державного музичного училища ім.С.Крушельницької Лариса Римар подякувала ініціаторам та організаторам конкурсу, зокрема Тарасовій Тетяні Вікторівні, за велику роботу у популяризації та просуванні українського музичного мистецтва у світі. «Мені приємно, що сьогодні у стінах нашого музичного училища проходить конкурс імені легендарної співачки, американки українського походження, яка показала світу силу і красу української пісні, Квітки Цісик».

Як зазначила Тетяна Тарасова, конкурс проводиться з метою відкриття нових талантів. Ще однією місією конкурсу є збір благодійних коштів для онкохворих жінок, адже сама співачка Квітка Цісик померла у віці 45 років від раку молочної залози.

Цього року  зібрані кошти будуть передані онкохворим жінкам, матерям учасників АТО.

У пісенному конкурсі взяли участь 26 учасників віком від 10 до 45 років.

Переможці будуть нагороджені Орденами «Золота Квітка», «Срібна Квітка» та дипломами Лауреатів учасника. Також будуть обрані два фіналісти, які 4 квітня у день народження Квітки Цісик виступлять на Гала-концерті у Києві.

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *