У Тернополі відкрилася унікальна виставка чорно-білих фото

Сьогодні, 5 жовтня, в Українському домі «Перемога» відбулося відкриття фотовиставки “Погляд душі”. На виставці представлені дванадцять чорно-білих фотографій, на яких зображені літні люди.

За словами автора фотовиставки Наталі Соболівської, чорно-біле фото робить акцент на потрібному. «Я хотіла сфокусувати на їхніх очах, на їхньому обличчі. І чорно-біле, мені здається, більш атмосферне. Чорно-білий передає душу, він не відволікає ні на що зайве», – каже дівчина.

«Я цим зацікавилася завдяки моїй бабусі. Дивлячись в її очі, знаючи її історію, я зрозуміла, що не тільки в неї, а в багатоьх людей,  є дійсно історія за душею. Я захотіла передати ці емоції. Насправді старші люди, вони прекрасні, вони мають в собі щось таке живе, квітуче і мені захотілося щоб всі люди звернули увагу на це», – розповідає Наталя.

Фотовиставка «Погляд душі» приурочена до річниці створення соціальної ініціативи “Єднання поколінь”. Дана ініціатива це щотижневі зустрічі для людей похилого віку. Стартувала вона 2 жовтня 2017 року. Кожної середи та неділі відбуваються тематичні зустрічі, на які збирається близько ста чоловік.

Організатор виставки, координатор ініціативи «Єднання поколінь» Ольга Гордієнко розповідає, що фотографій є значно більше, ніж представлено на виставці, адже у фотосесії брали участь майже всі учасники соціальної ініціативи.

«Хочу звернути увагу, щоб ви дивилися на очі на фотографіях, тому що я вже неодноразово говорю: тіло є змінним, обличчя є змінним, але очі не міняються. Очі відтворюють те, що є на серці, те, що пережито», – каже пані Ольга.

Поділитися...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on VK
VK
Email this to someone
email
Print this page
Print

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *