У Тернополі відкрили виставку про Організацію Українських Націоналістів

У вівторок, 10 вересня, у рамках відзначення 90-річчя від створення Організації Українських Націоналістів (яке відзначається в Україні на державному рівні протягом усього року) активісти ГО «Нове покоління Тернопільщини» за підтримки Управління сім΄ї та молоді Тернопільської ОДА у холі Українського дому «Перемога» презентували науково-просвітницьку виставку «Дев’яносто років боротьби ОУН». Виставку відвідали школярі Тернопільських шкіл та гімназій, зокрема, 5, 19, 13, 14, 25, 26, шкіл Української та Класичної гімназій. 

“Зараз в Україні відзначається 90-річчя від створення потужної організації, яка під проводом ідей націоналізму не словом, а ділом боролася за право української нації на свою державність. Наша громадська організація за підтримки Управління сім΄ї та молоді Тернопільської ОДА зібрала необхідний матеріал та надрукувала ці інформаційні стенди, на яких у простому та цікавому для дітей вигляді подано історію передумов, створення та діяльності Організації Українських Націоналістів. Текст поданий доступною широкому загалу мовою. Для дітей цікавими будуть ілюстрації, які гармонійно доповнюють матеріал. Надалі виставка розміщуватиметься у різних освітніх та культурних закладах Тернопільської області, зокрема, нас вже запросили презентувати виставку на науковій конференції, яка відбудеться у Бережанському музеї 19 вересня. А до цього (тобто до 18 вересня включно) виставка розміщуватиметься в холі Українського дому «Перемога», де її зможуть переглядати як здобувачі освіти так і усі охочі, вхід вільний у робочі години Українського дому”  – зазначив організатор виставки, голова громадської організації «Нове покоління Тернопільщини» Іван Янюк.

Організатори заходу висловлюють щиру подяку управлінню сім΄ї та молоді Тернопільської ОДА  та Управлінню освіти і науки Тернопільської міської ради за сприяння у виготовленні та презентації виставки.

Поділитися...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on VK
VK
Email this to someone
email
Print this page
Print

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *