прапор

У Тернополі відзначили День пам’яті та примирення (фоторепортаж)

Сьогодні, 8 травня, у тернопільському Старому парку біля пам’ятника «Материнський поклик» відбувся мітинг-реквієм присвячений Дню пам’яті та примирення, Дню перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та 75-тій річниці вигнання нацистів з України.

Покласти квіти та помолитися прийшли представники влади, духовенство, військовослужбовці, ветерани та мешканці Тернополя.

В цей день весь український народ разом з народами Європи згадує пам’ять жертв тої великої війни, яка забрала мільйони життів, в тому числі мільйонів українців.

«Події 1939 року, котрі почалися у вигляді Другої світової війни, для всього світу і для нашої Західної України , а потім події, котрі мали місце в 1941 році, охопили майже весь Євразійський континент і отримали назву «Друга світова війна». Весь світ, багато країн віддавали життя своїх співвітчизників у цій війні. Але ми маємо пам’ятати ту подію котра об’єднала нас усіх, це подія 8 травня 1945 року, яка сьогодні відбувається під гаслом «Пам’ятаємо і примирюємося». Пам’ятаємо про те, що щонайменше 28 тисяч сіл України було знищено, про 7 тисяч міст, майже 5 мільйонів жителів нашої держави і 4 мільйони воїнів , котрі віддали свої життя, всі вони були українцями», – наголосив Голова Тернопільської обласної державної адміністрації Степан Барна.

 

 

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *