прапор

У Тернополі відзначили День пам’яті та примирення (фоторепортаж)

Сьогодні, 8 травня, у тернопільському Старому парку біля пам’ятника «Материнський поклик» відбувся мітинг-реквієм присвячений Дню пам’яті та примирення, Дню перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та 75-тій річниці вигнання нацистів з України.

Покласти квіти та помолитися прийшли представники влади, духовенство, військовослужбовці, ветерани та мешканці Тернополя.

В цей день весь український народ разом з народами Європи згадує пам’ять жертв тої великої війни, яка забрала мільйони життів, в тому числі мільйонів українців.

«Події 1939 року, котрі почалися у вигляді Другої світової війни, для всього світу і для нашої Західної України , а потім події, котрі мали місце в 1941 році, охопили майже весь Євразійський континент і отримали назву «Друга світова війна». Весь світ, багато країн віддавали життя своїх співвітчизників у цій війні. Але ми маємо пам’ятати ту подію котра об’єднала нас усіх, це подія 8 травня 1945 року, яка сьогодні відбувається під гаслом «Пам’ятаємо і примирюємося». Пам’ятаємо про те, що щонайменше 28 тисяч сіл України було знищено, про 7 тисяч міст, майже 5 мільйонів жителів нашої держави і 4 мільйони воїнів , котрі віддали свої життя, всі вони були українцями», – наголосив Голова Тернопільської обласної державної адміністрації Степан Барна.

 

 

Поділитися...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on VK
VK
Email this to someone
email
Print this page
Print

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *