прапор

У Тернополі відзначили найактивніших представників молодіжного сектору

Традиційно в останню неділю червня в Україні відзначають День молоді.  З нагоди свята більше тридцяти активних молодих людей, котрі розвивають молодіжну сферу Тернополя, отримали нагороди та відзнаки міського голови Сергія Надала.

«День молоді –  це святого для кожного, хто почуває себе молодим душею і серцем. Цього року ми здобули престижний статус «Молодіжна столиця 2020» – це наша з вами спільна перемога, – зазначає Сергій Надал. –  Протягом всієї історії саме молодь формула, розвивала суспільне і громадське життя міста і продовжує це робити. Завдяки вашим досягненням наше місто стає відомим. Ви задаєте тренд у його розвитку. Більшість проектів, що з’являється у місті – ініціатива молоді. Тож у цей день бажаю вам наснаги, нехай збуваються найзаповітніші плани та задуми, будьте успішними! Адже ви є тим покоління, що змінить Україну і цей світ».

Також в рамках Дня молоді відбулася неформальна зустріч «Без краваток» представників молодіжного сектору Тернополя з міським головою, під час якої було обговорено питання розвитку молодіжної політики міста, святкування Дня випускника та Дня міста.

Post Author: Редактор

Один коментар до “У Тернополі відзначили найактивніших представників молодіжного сектору

  • Василь В.

    (29.06.2020 - 16:14)

    та вже ті молоді навибирали клоунів до влади, їм аби хіхоньки і хаханьки і по приколу було! Давайте досвідчених і серйозних, а ті нехай дальше бухають по парках, рано ще їм в політику!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *