У Тернополі вручали унікальну Премію Добра

Благодійний фонд «Єднання поколінь» з нагоди відзначення річниці соціальної ініціативи «Єднання поколінь» запровадив  унікальну Премію Добра.

«Премію  Добра засновано  для відзначення людей, котрі своїм життя  впроваджують принципи взаємопідтримки, взаємодопомоги, благодійництва, чесності, порядності, професійності, справедливості,  – зазначив співзасновник БФ «Єднання поколінь», голова обласного осередку Союзу юристів України Леонід Бицюра. – Її мета розказати країні про людей, котрі є взірцем  для інших, котрі постійно вдосконалюються, змінюються та змінюють країну і світ».

Першими Премію Добра отримали викладачка кафедри кримінального права та процесу юридичного факультету ТНЕУ Ірина Юрчак та студентка другого курсу цього ж факультету Наталя Поглод.

У планах засновників зробити Премію  Добра Національною. Претендувати на неї може кожен, проте її урочисте вручення відбуватиметься у Тернополі.

«Кажуть, добро мовчазне. Серед нас дуже багато людей, котрі мовчки роблять добрі справи, не очікуючи за це похвали чи винагороди, вони  просто по-іншому не можуть і не вміють, бо їхні серця-великі, душі-щирі, а помисли-чисті,  – зауважив Леонід Бицюра. – Мені дуже хочеться, щоб про таких людей всі знали більше, бо завдяки їхньому прикладу ми стаємо кращими, добрішими, сильнішими, ми вдосконалюючись, вдосконалюємо та розвиваємо свою країну».

Поділитися...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on VK
VK
Email this to someone
email
Print this page
Print

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *