міськрада

У Тернополі вшановують пам’ять Тараса Шевченка

Сьогодні, 9 березня, Україна відзначає 203-ю річницю від дня народження відомого українського поета, письменника, художника, громадського діяча та Великого Кобзаря Тараса Григоровича Шевченка. У цей день представники влади, разом з духовенством та громадськістю поклали квіти до пам’ятника Тараса Шевченка після панахиди, яку відслужили представники традиційних українських церков.

«Тарас Шевченко був не лише відомим письменником та художником, хоч він і збагатив світове мистецтво та культуру. Сьогодні ми також згадуємо його як людину, яка найбільше ідентифікувала нашу українську націю в світі, ми згадуємо його як творця української державності, який заклав модель руху українського народу до побудови справедливої української держави», – зазначив Сергій Надал перед усіма присутніми.

Нагадаємо, що впродовж наступних декількох днів у Тернополі відбуватиметься ряд дійств з вшанування пам’яті Тараса Шевченка. 10 та 11 березня в Українському домі «Перемога» відбудеться мистецьке свято «Шевченківський розмай» та Святковий концерт з нагоди 203-ої річниці від дня народження Т.Г.Шевченка, також заплановані інші заходи в міських бібліотеках.

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *