освіта

У Тернополі яскраво відсвяткували День бібліотек

Сьогодні, 30 вересня, відзначається День бібліотек.  З нагоди свята директор ТОВ «Українська фабрика реклами» Руслан Кулик та тернопільська співачка Надія Гураль відвідали Тернопільську обласну біблiотеку для молоді щоб привітати колектив закладу.

«Був радий привітати працівників цього великого та відданого колективу, який щодня працює для тернополян, забезпечуючи читачів доступом до художніх та періодичних видань, а також новітніх інформаційних ресурсів. Чого вартують лише створені ними кімната активностей та відпочинку чи мультимедійна лабораторія. Недаремно, саме ця бібліотека за рішенням Української бібліотечної асоціації посіла почесне звання “Бібліотека року 2019″…», – зазначив Руслан Кулик.

Також чоловік наголосив, що погоджується з думкою директора Наукової бібліотеки Львівського національного університету імені Івана Франка Василя Кметя, що мусить змінитися філософія ставлення до бібліотеки. «Держава має зрозуміти, що бібліотека — це надпотужний інформаційний ресурс і стратегічна зброя, яка нічим не гірша за військову…».

«Маю надію, що найближчим часом серед пріоритетів внутрішньої державної політики чільне місце займуть і місцеві книгозбірні. А наразі, щиро вітаю працівників! Здоров’я та наснаги у щоденній праці!», – додав він.

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *