У Тернополі з’явилися нові автобусні маршрути

З 20 травня у Тернополі розпочали свою роботу ще два автобусних маршрути громадського транспорту – №20а «Вул. Київська – Овочевий ринок» та новий №21 «Вул. Лесі Українки – ТРЦ «Подоляни»». 

Як розповів начальник управління транспортних мереж та зв’язку Олег Вітрук, рішення про запуск цих маршрутів прийняте у звязку із послабленням карантинних заходів та потребою у перевезенні тернополян в додаткових напрямках.

Автобусний маршрут №20а, зокрема, сполучає масив «Сонячний» з вул. Живова та ринком, що на вулиці Митрополита Шептицького.

Новий автобусний маршрут №21 розроблений з метою сполучення масиву «Східний» з вул. Бродівською, адже раніше такого сполучення не було, а також мікрорайонів «Аляска», «Сонячний» та «Східний» з міською лікарнею №2 та управлінням соціальної політики Тернопільської міської ради.

Наразі маршрут №21 обслуговують низькопідлогові автобуси комунального підприємства «Тернопільелектротранс» в кількості чотири одиниці. Транспортні засоби марки МАЗ обладнані моніторами і GPS-трекерами та є доступні для людей з інвалідністю.

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *