У Тернополі закінчується черговий етап будівництва Водної арени

Масштабні роботи з будівництва унікального Центру веслувальних та водних видів спорту «Водна арена Тернопіль»» – на завершальному етапі.

Вирівняний берег гребного каналу, встановлені габіони для укріплення берегової лінії, влаштовані дорога, трибуни та суддівська вишка – це ще не повний перелік ремонтних робіт, які уже вдалося виконати працівникам підрядної організації на найбільшому в Україні веслувальному каналі, що на Тернопільському ставі.

«Цей унікальний спортивний комплекс є одним із стратегічних об’єктів як для нашого міста, так і для області, адже коли його лише розпочинали будувати, сюди прибули тренери національної збірної з веслування на байдарках і каное, представники Міжнародної Федерації каное, олімпійські чемпіони з веслування на каное, зазначивши, що цей гребний канал відповідає усім світовим стандартам для проведення змагань найвищих рівнів, – наголосив міський голова Тернополя Сергій Надал. – Більше того, після завершення будівництва цей Центр веслувальних та водних видів спорту може стати домашньою ареною для тренування збірної України, а також чудовою відпочинковою зоною і туристичною перлиною нашого краю».

Зазначимо, що реконструкція гідротехнічних споруд веслувального каналу та зведення Водної арени «Тернопіль» відбувається на умовах співфінансування з місцевого та  державного бюджетів, а самі будівельні роботи розділені на декілька черг. Тож, за умови надходження коштів з державного бюджету, завершення чергового етапу будівництва заплановане уже до кінця року.

До слова, у вересні цього року на базі Центру веслувальних та водних видів спорту заплановане було проведення Чемпіонату світу з веслування на байдарках і каное серед ветеранів, проте через епідемію коронавірусу та карантинні обмеження, дату проведення змагань перенесено.

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *