У Тернополі запрацюють кафе та ресторани

У Тернополі черговий етап пом’якшення карантину: запрацюють кафе та ресторани.

Водночас, станом на 5 червня у Тернополі зафіксовано ще 7 нових випадків захворювання на коронавірус. На жаль, продовжують виявляти нові випадки серед працівників підстанції Тернопільського обласного Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф. Там протягом останнього тижня виявили 30 випадків зараження коронавірусом. Ця медична установа підпорядковується медицині області, однак розташована у Тернополі і працюють там у більшості тернополяни. Міські медики і мобільні бригади продовжують виявляти контактних осіб. Однак за словами епідеміологів, якщо б не спалах на підстанції екстреної медичної допомоги, то загалом ситуація у Тернополі – стабільна.

Міський голова Тернополя Сергій Надал просить мешканців міста дотримуватися елементарних протиепідемічних вимог, а підприємців ретельно виконувати санітарні правила.

«Слідкуватиме за цим спеціальна робоча група, куди входять представники усіх контролюючих і правоохоронних органів. Попереду Зелені свята. Ми зможемо відвідати кладовища і помолитися на могилах наших рідних. Я дуже прошу вас дотримуватися соціальної дистанції і часто мити руки. Зараз важливо, попри усі послаблення карантину втримати ситуацію стабільною і уникнути нових спалахів. Здоров’я нам усім! Бережіть себе, своїх дітей і батьків!», – зазначив мер міста.

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *