поліція

У Тернополі затримали наркоторговця

У Тернополі правоохоронці на гарячому затримали 37-річного наркомана-наркоторговця. У чоловіка вилучили близько шести кілограм маку, 16 грам опію, 2 грами прекурсорів.

За плечима у тернополянина вже є кримінальне минуле, пов’язане з розповсюдженням та вживанням заборонених речовин, проте справа, яка тягнулася ще з 2016 року, так і залишилася невирішеною у суді. Тому місцевий житель продовжив заробляти по-старому.

Він скуповував макову соломку у сільських мешканців, з неї і варив в однокімнатній квартирі опій. За мілілітр готової сировини просив 100 гривень. Покупців вистачало. За день через квартиру продавця проходило 20-25 покупців, при бажанні наркоторговець і пропонував приміщення квартири, аби прийняти дозу.

Сусіди скаржилися на невідомих людей біля будинку та у під’їзді, а також на купи використаних шприців.

Припинили “бізнес” тернополянина оперативники. Його під час чергової реалізації товару затримали відповідно до статті 208 КПК. Чоловікові інкримінують статтю307 частина 2 ККУ – незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів, вчинене повторно. Наразі він перебуває в ізоляторі тимчасового тримання. Вирішується питання про обрання міри запобіжного засобу.

 

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *