міськрада

У Тернополі затверджено Програму розвитку міжнародного співробітництва і туризму на 2022-2024 роки

На черговому засіданні сесії міської ради депутати затвердили Програму розвитку міжнародного співробітництва і туризму Тернопільської міської територіальної громади на 2022-2024 роки, яка спрямована на розвиток міжнародної співпраці та європейської інтеграції, а також посилення туристичної привабливості громади.

Реалізація програми передбачає підвищення рівня конкурентоспроможності у громаді через формування її позитивного іміджу у міжнародному середовищі, збільшення туристичних потоків на основі як наявних, так і потенційних сегментів для сприяння створенню та подальшого розвитку кластеру туризму в умовах поглиблення євроінтеграційних процесів, а також перетворення галузі туризму у стабільне і вагоме джерело надходжень бюджету громади шляхом збільшення кількості зайнятих у галузі.

Проведення заходів цієї Програми є важливим з огляду на підвищення інформаційного та інфраструктурного забезпечення міської громади, опанування прогресивним досвідом вироблення ефективної туристичної політики, пропагування національного і тернопільського туристичного продукту на світовому ринку.

Виконання заходів цієї Програми сприятиме:

1. Впливу на туристичні потоки з точки зору їх спрямування на розвиток в’їзного туризму до громади.

2. Створенню комфортного та безпечного середовища для туристів та мешканців.

3. Розширенню цільових аудиторій туристів, а саме учасників історичного, спортивного, релігійного, ділового, медичного, зеленого та подієвого сегментів туристичного ринку

4. Створенню позитивного іміджу громади, поліпшення його інвестиційної привабливості, підвищення різноманітних рейтингів.

5. Створенню нових туристичних продуктів, туристичних тем громади (створення щороку одного бронзового макета історичних будівель, відкриття щороку трьох нових екскурсійних маршрутів).

6. Зростанню обсягу реалізації туристичних і готельних послуг та підвищенню їх якості (збільшення надходжень до бюджету громади від туристичного збору щороку на 5-10%, щорічне збільшення проведених екскурсій на 10%).

7. Збільшенню зайнятості населення у туристичній сфері на 2-3%, детінізація зайнятості, підвищення рівня доходів та заробітної плати у туристичній сфері громади.

8. Підвищенню рівня задоволеності туристичними послугами.
9. Збільшенню кількості туристів до 220 тис. осіб, терміну перебування туриста у громаді (до 3-4 днів), суми його щодобових витрат на 15-20 %.

Поширити:

Post Author: Diana