У Тернополі ламають “сонячні дерева”

У центрі Тернополя знову познущалися із «сонячного дерева». Чим керувалися вандали, зрозуміти важко.

Заступник міського голови Владислав Стемковський зауважує, що поломані елементи не дають можливості тернополянам користуватися цією простою послугою, тому їх будуть ремонтувати, відновлювати знищені елементи і сподіватися, що в цих зловмисників прокинеться свідомість і розум.

Реалізатор проекту представник фірми «Світлоцентр» Володимир Яремчук зазначив, що  після чергового вандалізму і виривання кабелів із конструкції, щоб уникнути руйнування, довелося зробити «Сонячне дерево» у центрі менш зручним – залишилися лише USB- роз’єми. Це означає, що скористатися зарядкою зможуть лише ті, хто має при собі власний кабель. Раніше були “конекти” для всіх основних типів мобільних телефонів та планшетів.

« Кожен такий ремонт обходиться в середньому півтори тисячі гривень, здійснюємо ми його за власний кошт. Втім, якщо мешканцям дерево не потрібне, адже навіщо його тоді нищать, то мимоволі виникає думка, чи потрібно його знову ремонтувати.  На жаль, ця робота не цінується, акти вандалізму залишаються не покараними, перехожі, які бачать, що хтось нищить елементи дерева, ігнорують такі дії», – каже Володимир Яремчук.

Наразі залишається надіятися, що камери, які розвішані по всьому місту, зможуть принести хоч якусь користь і допоможуть знайти вандалів.

Нагадаємо, що зараз у Тернополі три “сонячних дерева” – біля Драмтеатру, у парку імені Т. Шевченка, а також на «Циганці». Чи приживуться вони, і чи будуть нові, залежить від жителів міста, які мають навчитися цінувати те, що для них робиться.

 

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *