анонс

У ТНЕУ обрали найкрасивішу студентку (фото, відео)

У Тернопільському національному економічному університеті відбувся конкурс краси СтудМіс ТНЕУ 2019.

За перемогу змагалися десятеро чарівних красунь, проте головну корону отримала лише одна. Переможницею стала – учасниця під номером 5 – Ірина Пачашинська. Сімнадцятирічна дівчина навчається на першому курсі Юридичного факультету ТНЕУ.

Цьогоріч свято відбувалося у британському стилі. Дівчата виходили на сцену кілька разів, традиційно у купальниках, вечірніх сукнях, а також показуючи свої таланти.

Закінчилося дійство нагородженням красунь.

І-ою віце-СтудМіс стала Вікторія Вдовиченко, ІІ-ю віце-СтудМіс – Марта Муляр, яка також отримала і титул СтудМіс глядацьких симпатій.

За словами Сергія Губарєва, який вже вісім років поспіль є координатором СтудМіс України у Тернопільській області, підготовка до цьогорічного конкурсу тривала близько двох місяців.

«За цей час було зроблено нереальний обсяг роботи, завдяки дружній команді. Дівчата хвилювалися, впродовж дня і до моменту першого виходу, бо далі все ніби завмирає і учасниця потрапляє наче в інший вимір, де вона на сцені і має показати свій максимум, тут уже не до хвилювань», – розповідає Сергій Губарєв.

Одна із членів журі, засновниця тернопільської SMM-школи Олександра Струмчинська каже, що після представлення дівчат на сцені уже чітко сформувались фаворитки, яких відверто на деяких етапах хотілось підтримувати, як звичайний глядач передаючи енергетику та віру в перемогу.

«Я ніколи не була учасницею подібних конкурсів, але мені максимально знайоме відчуття боротьби за перемогу, емоції, які ти переживаєш кожну хвилинку транслюючи своє задоволення», – ділиться враженнями дівчина.

До слова, жодна з дівчат не пішла зі сцени без титулу, отримавши стрічки в різних номінаціях.

Нагадаємо, до етапу обласного конкурсу потрапить переможниця, перша та друга віце-міс та СтудМіс глядацьких симпатій.

Поділитися...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on VK
VK
Email this to someone
email
Print this page
Print

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *